Wizyta fizjoterapeutyczna

W trakcie wizyty przeprowadzany jest dokładny wywiad, oraz badanie funkcjonalne i kliniczne narządu ruchu. Uzyskane wyniki pozwalają zaplanować terapię, a także podjąć decyzję odnośnie najskuteczniejszej formy leczenia. Na wizytę zapraszamy nie tylko osoby doświadczające dolegliwości bólowe, ale także osoby chcące profilaktycznie zadbać o swoje zdrowie.

160 PLN
1H


Badania wydolnościowe

W trakcie wizyty przeprowadzany jest dokładny wywiad, oraz badanie funkcjonalne i kliniczne narządu ruchu. Uzyskane wyniki pozwalają zaplanować terapię, a także podjąć decyzję odnośnie najskuteczniejszej formy leczenia. Na wizytę zapraszamy nie tylko osoby doświadczające dolegliwości bólowe, ale także osoby chcące profilaktycznie zadbać o swoje zdrowie.


Trifitting

Najlepsze rozwiązanie dla pasjonatów Triathlonu. Pełen fitting jednego roweru wraz z analizą kinematyczną biegu pozwoli Ci na perfekcyjne zabezpieczenie się przed kontuzją i usprawnienie wydajności ruchu.

800 PLN


Trening indywidualny

Indywidualny trening pod okiem trenera/fizjoterapeuty to idealne rozwiązanie zarówno dla osób po kontuzjach lub operacjach jak i dla sportowców pragnących osiągnąć mistrzostwo w swojej dyscyplinie.

160 PLN
1h


Konsultacja treningowa

Na konsultację treningową składa się diagnostyka ruchowa pacjenta, ocena programowania treningu, jego postępów i realizacji. W ramach usługi otrzymasz zestaw porad służących optymalizacji całego procesu treningowego w kierunku poprawy wyników i prewencji kontuzji. To idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących racjonalnego spojrzenia na ich plan treningowy.

160 PLN
1h


Rehabilitacja oddechowa

Celem terapii oddechowej jest zaktywizowanie wszystkich mięśni oddechowych, zwiększenie elastyczności klatki piersiowej, oczyszczenie drzewa oskrzelowego, a także poprawa wydolność krążeniowo-oddechowej organizmu. W trakcie terapii przeprowadzany jest trening oddechowy przy pomocy urządzenia „Spirotiger”, a także terapia manualna – jeżeli istnieje taka potrzeba. Z każdym kolejnym spotkaniem czas poświęcony na trening z urządzeniem jest zwiększany. Terapia oddechowa jest zalecana: – sportowcom chcącym poprawić wydolność swojego organizmu, – osobom ze zdiagnozowanymi chorobami układu oddechowego (astma, mukowiscydoza, POChP) lub po przebytych chorobach układu oddechowego (zapalenie płuc, covid), – osobom ze schorzeniami kardiologicznymi, – po urazach, – w zespołach bólowych kręgosłupa, – w trakcie rzucania palenia, – przy niwelowaniu problemu chrapania i bezdechu nocnego

*Koszt każdej kolejnej usługi

160 PLN*
1h


Fizjoterapia Seniora (>70 lat)

Usługa dedykowana dla osób od 70 roku życia. Podobnie jak w przypadku standardowej wizyty fizjoterapeutycznej przeprowadzany jest dokładny wywiad, oraz badanie funkcjonalne i kliniczne narządu ruchu. Uzyskane wyniki pozwalają zaplanować terapię, a także podjąć decyzję odnośnie najskuteczniejszej formy leczenia. Na wizytę zapraszamy nie tylko osoby doświadczające dolegliwości bólowe, ale także osoby chcące profilaktycznie zadbać o swoje zdrowie.

100 PLN
1h


Masaż klasyczny

Masaż klasyczny polega na wykorzystaniu takich technik jak głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie czy wibracja. Pomimo, że w trakcie masażu oddziałujemy głównie na mięśnie i stawy, to zabieg wpływa na cały ustrój. Masaż poprawia pracę układu krwionośnego, limfatycznego, oddechowego, a także wpływa na przyspieszenie metabolizmu. Ruchy wykonywane są w kierunku do serca lub wzdłuż przebiegu mięśni. Masować można całe ciało lub jego wybraną okolicę, np. plecy. Najlepsze efekty widoczne są po wykonaniu serii zabiegów.

160 PLN
1h


Runfitting

Inaczej analiza kinematyczna biegu. Badanie składa się z trzech części: szczegółowego wywiadu, specjalistycznych testów klinicznych i funkcjonalnych, a także analizy biegu przeprowadzanej za pomocą nagrania slow-motion oraz czujników inercyjnych. Celem badania jest detekcja nieprawidłowości we wzorcu ruchu, których korekta może wpłynąć na poprawę efektywności i wydajności biegu, a co wiecej zmniejszyć ryzyko kontuzji. Każdy badany otrzymuje raport z przeprowadzonej analizy, gdzie zawarte są między innymi zalecenia takie jak indywidualnie dopasowany zestaw ćwiczeń korygujących. Usługa ta jest szczególnie dedykowana dla sportowców poszukujących pierwotnej przyczyny swoich kontuzji oraz chcących się przed nimi zabezpieczyć.

300 PLN
1h


Bikefitting

Bikefitting polega na dokładnym dopasowaniu roweru do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Celem bikefittingu jest zapewnienie komfortu i wydajności podczas jazdy na rowerze, a także zmniejszenie ryzyka kontuzji. Podczas sesji bikefittingu dokonujemy dokładnej analizy anatomicznej i biomechanicznej kolarza, a następnie dostosowujemy wszystkie ustawienia i elementy roweru, tak aby idealnie pasowały do Twojego ciała i stylu jazdy. W specjalnie przygotowanym raporcie otrzymasz opis dokonanych ustawień, propozycję dalszych zmian i indywidualnie opracowany zestaw ćwiczeń. Bikefitting jest szczególnie polecany dla wszystkich kolarzy, a w szczególności dla amatorów, którzy chcą poprawić swoją wydajność i komfort podczas jazdy na rowerze oraz wyeliminować dotychczasowe i przyszłe kontuzje.

*Szczegółowe informacje w cenniku

cena zmienna*
1h


Fala uderzeniowa

Zabieg polega na stymulowaniu miejscowej odpowiedzi biologicznej w leczonej tkance. Odpowiedź biologiczna obejmuje zmniejszenie miejscowego odczuwania bólu, rozluźnienie mięśni, zwiększenie mikrokrążenia krwi, skutkujące miejscową poprawą metabolizmu i lokalną poprawą trofiki.

cena zmienna*

Preferowana forma płatności: gotówka

Usługa odwołana na krócej niż 12 godzin przed jej rozpoczęciem (bez uzasadnienia) traktowana jest jako usługa zrealizowana i wiąże się z obowiązkiem zapłaty.


BON


Możliwość zakupu bonu podarunkowego dla bliskiej osoby